השירותים שלנו


השירותים שלנו

אנו מספקים שירותי צביעה מקיפים הכוללים :

 • צביעת דירות בתי עסק ובתים פרטיים בכל הגדלים 
  נקודות חשובות בנוגע לצביעת דירה :
  אמנם כל אחד לכאורה יכול לצבוע דירה וכל שנדרש הוא רק מברשת וצבע. אבל האמת שונה לחלוטין כי צביעת דירה באופן לא מקצועי תגרום לקילופים ולסדקים בהמשך. למעשה, יש צורך בהכנה יסודית לפני הצביעה שכוללת מספר שלבים:
  1. גירוד – הסרת הקילופים באופן יסודי
  2. שפכטל – סתימה של חורים עקב קידוחים קודמים (למשל במקומות בהם הוכנסו מסמרים), תיקון של פינות שבורות ועוד
  3. טיפול בסדקים – מלוי סדקים באמצעות גבס ותחבושות מקצועיות
  4. חיזוק – מריחת חומרים שמחזקים את הטיח (למשל סופר בונדרול) ומונעים פיצוצים וקילופים בעתיד, פירוק של שקעים ומפסקי חשמל ועוד.
  5. כיסוי – הגנה על דברי ערך כמו רהיטים ומוצרי חשמל באמצעות ניילונים

  לתשומת לבכם - לצביעת בית מחיר גבוה כי החומרים שבהם נעשה שימוש נחשבים יקרים, למשל בונדרול שהוא חומר מחזק טיח (ראו סעיף 4 לעיל) עולה כ-350 ₪, סופרקריל 2000 של טמבור שנחשב לחומר רחיץ מעולה, אקרינול של טמבור שמשמש למניעת עובש בחדר רחצה ועוד.

  חשיבותה של האיכות בצביעה :
  צבע איכותי יפרק חלונות ודלתות ויצבע אותם בשכיבה כדי שהשכבת הצבע תהיה אחידה. כמובן שכל החומרים המקצועיים יותר הם גם יקרים יותר ולכן, צביעת בית במחיר זול במיוחד צריכה לעורר את חשדכם מכמה סיבות:
  1. ייתכן והצבע דילג על אחד מהשלבים שהוזכרו קודם
  2. ייתכן והצבע ערבב חומרים יקרים עם מים או צבעים עם מים. למשל : לבונדרול יש גוון צהבהב ויש כאלו שמערבבים צבע צהוב עם מים לקבלת הגוון הנדרש. בונדרול כמובן אין שם...
  3. ייתכן והצבע כלל לא השתמש בחומרים הנדרשים, למשל כבר היו מקרים בהם נשפך צבע לא מזוהה לפח ריק של סופרקריל. המטרה כמובן היא לגרום ללקוח לחשוב שנעשה אכן שימוש בחומר היקר ולא כך הוא.
  4. ייתכן והצבע לא עשה שימוש נאות בצבע , למשל לאצבע מספר שכבות, לא צבע את הדלתות בשכיבה כנדרש ועוד.
  5. ייתכן והצבע לא השאיר את הדירה נקייה משאריות צבע ואתם תדרשו לנקות אחריו.

 • צביעת תקרה
  צביעת תקרות היא משימה מאתגרת למדי עבור הצבאי. המשטח המוגבה, הניצב פעמים רבות לצד מנורות וחוטי חשמל, מצריך עבודה זהירה וקפדנית עם גלגלת הצבע. לא כל צבאי מסוגל לעבוד בצורה בטוחה ומדויקת בעת צביעת התקרה. על מנת לוודא שמלאכה זו תתבצע בצורה טובה ומספקת, מומלץ לבחור בחברה המעסיקה עובדים מיומנים ובעלי ניסיון.

  כאמור, צביעת תקרות יכולה להיות משימה לא פשוטה עבור צבעי חובב, אך צבעי מנוסה ומיומן יבצע אותה ללא קושי, תוך שמירה על רמת דיוק גבוהה. בחברתנו מועסקים צבאים מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים, אשר יצבעו את התקרה הישנה שלכם ללא קושי. בנוסף, אנו מתחייבים לאמינות ולאיכות. משום כך, כאשר אתם מזמינים עבודה אצלינו אתם יכולים להיות רגועים ושקטים ולדעת שהעבודה תתבצע תמיד על הצד הטוב ביותר.

 • תיקוני עובש וצבע
  תיקוני עובש וצבע יכולים לעשות פלאים לבית שלכם. בית ישן, אשר קירותיו טחובים, עבשים ומתקלפים, הוא מקור לצרות בריאותיות, והמחיה בו הופכת לפחות נעימה באופן כללי. משום כך, חשוב לצבוע את קירות הבית על מנת להימנע מתחלואים שונים, וליהנות מסביבת מחיה אסתטית ונעימה יותר.
  כאשר מבצעים תיקוני עובש וצבע, מומלץ לקחת בחשבון שלא כל צבאי יכול להעניק ללקוחותיו את השקט הנפשי שבידיעה כי כל העובש אכן ירד, והצבע נקלט בצורה אחידה בכל הקירות. משום כך, מומלץ לבחור בחברה אמינה המשתמשת בחומרים איכותיים. ד.ח
  יזמות משתמשת רק בחומרים האיכותיים ביותר, ולכן כאשר אתם מבצעים את העבודה אצלינו אתם יכולים להיות רגועים ושקטים. אנו נעשה הכל על מנת שתוכלו ליהנות מדירה נקיה , אסתטית ונעימה.

 • תיקוני קירות וצבע
  תיקוני קירות וצבע כדאי לבצע אחת למספר שנים, על מנת להימנע מסכנות בריאותיות הכרוכות במחיה לצד עובש, אבק ולכלוך. עם השנים, קירות הבית הולכים ומתבלים. זהו תהליך טבעי, אשר לא ניתן להימנע ממנו. אולם, ניתן להקדים תרופה למכה בקלות, בעזרת הסתייעות בחברה המבצעת עבודות צביעה ותיקונים.

  תיקוני קירות וצבע יכולים להתבצע באופנים שונים. לא כל צבאי ישקיע את הזמן והמאמץ הדרושים על מנת לוודא שכל הקירות צבועים כהלכה, ללא חורים וללא בעיות אחרות. משום כך, בשביל השקט הנפשי, מומלץ לבחור בחברה אמינה אשר שמה הולך לפניה למטרת ביצוע העבודה. בחברתנו מתמחים בצביעת דירות, בתי עסק ובתים פרטיים. עובדי החברה המסורים הם בעלי ניסיון רב, ויעשו הכל על מנת שהתוצר המוגמר יהיה ללא רבב. אז אם חיפשתם חברה אמינה שתבצע עבורכם עבודת צביעה איכותית, מצאתם את מבוקשכם.


לייעוץ חינם חייגו עכשיו : 079-5722777