ייעוץ מקצועי


ייעוץ מקצועי

ייעוץ ובניית תוכנית צבע

לצבעים יש השפעה אנרגטית עלינו.
 צבע הוא תדר (כמו צליל) שמשפיע על מצב הרוח, התפקודים הנפשיים, רוחניים ומנטליים ויכול להוות מקור אנרגיה עבורנו.
בפילוסופיה, ב"קבלה", במדע, בתורות רוחניות, אמנות ואפילו בשיווק וצרכנות נותנים משמעות רבה לתפקידי הצבעים והשפעתם ואף משתמשים בהם כדי לרפא, לאזן, להשפיע ועוד.

הרבה פעמים, דווקא במרחב הכי משמעותי בחיינו, בו אנו נמצאים הכי הרבה והוא זה האמור לתת לנו את התחושה הטובה ביותר, האיזון והאווירה, דווקא שם איננו לוקחים בחשבון את משמעות הצבעים (הם ה"תדרים" כלומר ה"מוסיקה") המקיפים אותנו ומשפיעים עלינו.
בייעוץ הצבע אנחנו מאפיינים את הבית (או העסק), את דרי הבית, צרכים שונים, העדפות אסטטיות, מי מבקר בו, תקציב ועוד. ומנסחים שפת צבעים וגוונים המשדרגים את נראות הבית אך יותר מכך את החיים, האווירה, האנרגיה והפרקטיקה של מי שחי בבית ומי שמבקר בבית.
מצע נכון של גוונים מכילים, מרככים, מבליטים, מדגישים, יכול לייצר איזון וחיבור למקורות אנרגיה חדשים וזמינים. להשפיע על מצב רוחך, שגרת יומך ומערכות היחסים שלך במקום הכי פרטי וחשוב עבורך.
בתכנון הצבע אנחנו מדגישים ומעצימים את היופי שבשטיח, בתמונה, ברהיט, האהובים שלך שלעיתים נעלמים בתוך המכלול.
פרטים שפחות נעימים לך וצורמים לתחושתך ולתחושת הנכנסים לחלל אנחנו מתקנים ומושכים את תשומת הלב מהם הלאה בעזרת תכנון צבע נכון ומדויק.

לייעוץ חינם חייגו עכשיו : 079-5722777

לבן :
לבן (וגווניו השונים כמו אופוויט, בז' וכד') הוא קלאסי, פופולרי וכל הזמן מהווה את הבחירה המועדפת. הוא עשוי להיראות משעמם ופשוט למדי, לפעמים, אבל זה לא מטריד יותר מידי, בעיקר בגלל שהוא גורם לחדרים להיראות בהירים וגדולים. הוא נראה נהדר, במיוחד בחדרי אמבטיה ומטבחים, בהם נדרשת תחושה של "ניקיון".

אדום:
אדום הוא צבע החיים והאנרגיה. הוא עלול להיות בלתי נסבל בחדר שלם שכל קירותיו צבועים בצבע זה, אבל הוא מהווה בחירה ייחודית עבור חדר השינה שלכם, אם אתם רוצים להפוך אותו לקן אהבים רומנטי. גוונים שונים של אדום מושלמים עבור הסלון ופינת האוכל, פחות עבור חדרי השינה של הילדים, בגלל ההשפעה הממריצה שיש לצבע.
הוא יוצר התרגשות ומצב רוח עליז ושמח. צהוב קשור לחוכמה, כוח ואנרגיה יצירתית. גווני צהוב בהיר מביאים חום ואור לחדרים כהים, וגווני הצהוב הבהירים יותר גורמים לחדרים קטנים להיראות גדולים יותר. הוא מהווה צבע נהדר למטבח ולפינת האוכל.

כחול:
כחול מסמל שלוות נפש ונאמנות. הוא מתאים לצביעת כל חדר, כולל חדרי השינה, כי זה משרה אווירה של רוגע ונינוחות. הוא גם יכול לרכך חדרים מוארים מדי עד כדי כאב עיניים.

כתום:
כתום משלב בתוכו את האנרגיות של האדום עם התחכום של הצהוב. הוא דומיננטי ונמרץ, ולא מהווה את הבחירה המוצלחת ביותר לחדרי אמבטיה ולאזורי עבודה. לכתום-אפרסק ישנה השפעה עדינה וממתנת בעוד הכתום הנוטה לחום (טרה קוטה) משרה אווירה חמימה ונעימה. צביעת חדר בכתום יוצרת תחושה חמימה ו"מאורתית" במקצת.

ירוק :
ירוק הוא צבע מרענן ונעים לעין. הוא הופך אזורים משעממים ודהויים לתוססים יותר על ידי הכנסת אווירה דמוית גן או צמחיה. על גווניו השונים שלו, הוא מתאים כמעט כל חדר. רק וודאו שהירוק בו אתם צובעים את החדר לא יהיה ירוק כהה מדי.

סגול:
סגול הוא צבע חזק, מפואר ועצמתי. גווני הפסטל שלו יכולים ללכת לכיוון של אדום או לכיוון של כחול, תלוי מי מהם נראה לכם טוב יותר בעין.

שחור:
שחור מקושר מחשבתית לחושך, לדברים אפלים ולא חוקיים. אל תצבעו חדר בשחור, זה גורם לתחושת אי נוחות ורתיעה. קירות שחורים גם נוטים להיראות מלוכלכים, כי סימני אבק נראים עליהם באופן ברור ובולט.

צבעים עמוקים וחמים כמו סגול על בסיס אדום, אדום, אדום כתמתם, צהוב כתמתם וצהוב מקנים חדר תחושה אינטימית ונעימה. בעוד הצבעים קרים ובהירים כמו ירוק, כחול ירקרק, כחול, סגול על בסיס כחול ולבן גורמים חדר להיראות גדול יותר ואלגנטי.

לייעוץ חינם חייגו עכשיו : 079-5722777