צביעת משרדים


צביעת משרדים

צביעת משרד - הדרך המהירה ליצור אווירה נעימה בחלל העבודה
בעבר, הייתה חלוקה סכמטית של צבעים שהיו נפוצים במשרדים, במוסדות ציבור ובמקומות הציבוריים השונים. הצבעים נעו בין ירוק מנטה דהוי, אפרפר חולני ולבן, שתמיד היווה את ברירת המחדל כשלמי שבחר את הצבע לא הייתה יצירתיות מספקת. אבל כיום, כשידועה השפעתם של הצבעים השונים על מצב הרוח של השוהים בהם, אין שום סיבה שתחום צביעת משרדים יישאר משעמם ולא ייהנה מהאפשרות לנתב את העובדים למצב הרוח הנכון. הנה כמה רעיונות יצירתיים שעושים שימוש בצבע כדי להגביר תפוקה:

לאדום יש השפעה ממריצה, לכן, הוא וגווניו השונים מתאימים לצביעת קיר (שימו לב, קיר בודד, לא חדר שלם!) במקומות בהם נדרש אדרנלין, כמו מחלקת שיווק, מוקד מכירות, חדר ישיבות צוות וכד'. אם אינכם מחובבי האדום, תוכלו להשתמש בכתום חי (כתום בו האדום מהווה את הרוב) או בצהוב חי.

חדר ישיבות ייראה טוב בגווני הכחול למיניהם, באופוויט או בסגול על בסיס כחול. כל אחד מהצבעים האלה משרה תחושת נינוחות על השוהים בחדר, ולכן הם אידיאליים בחדר ים בהם עלולים להתעורר ויכוחים ומחלוקות.

חדר מנוחה או חדר אוכל יכולים להיות צבועים בצהוב בהיר, בכתום אפרסק או בסגול בהיר (על בסיס כחול). כל אחד מהצבעים האלה נותן מנוחה לעיניים העייפות, וזה בדיוק מה שזקוקים לו עובדים שעובדים שעות ארוכות מול מחשב.

המטבחון והשירותים יכולים להישאר לבנים, וזאת משתי סיבות: הראשונה - לרוב מדובר בחללים קטנים שיש צורך "להגדיל" אותם בעזרת הצבע, וזה מה שעושה הצבע הלבן. והשנייה היא, שלבן משדר ניקיון וקרירות, וזהו בדיוק הרושם הנדרש מחדרים אלה.

 

צביעת משרדים - גם בשביל הלקוחות, לא רק בשביל העובדים

אם אתם מפעילים משרד אליו מגיעים לקוחות, הרושם הראשוני שמתקבל כאשר מגיע הלקוח למשרד הוא חשוב ביותר. משרד נקי, צבוע ומסודר תמיד ייצור רושם טוב בהרבה מאשר משרד בו הצבע מתקלף, הקירות דהויים והתקרה לא ראתה מברשת צבע בעשור האחרון. גם כאן, לצבע המקבל את פניו של הלקוח ישנה חשיבות רבה, עם עדיפות לצבעים הבהירים והחמימים (צהוב, כתום, סגול בהיר על בסיס אדום וכן הלאה).

 

למה צביעת משרד ב- Home Paint & Design עדיפה על פני השאר?

צביעת משרדים הפכה לענף שלם העומד בפני עצמו בתחום עבודות צביעה. כפי שאפשר להבין, ישנו צורך להתאים את הצבע לסוג המשרד, לגודלו ולאופי הפעילות המתרחשת בו. צביעת משרד בצורה הנכונה פירושו רק לטבול את המברשת בצבע ולצבוע את הקיר, אלא היכולת והידע המספקים כדי לכוון את הלקוח לצבע המתאים לכל חלל, לצבע שיוכל להפיק את המקסימום מהקיר אותו הוא מעטר.

 

ניסיון רב השנים שלנו, ב- Home Paint & Design , מאפשר לנו לא רק להיות הזרוע המבצעת (בצורה מושלמת) צביעת משרדים, אלא גם להיות מי שמסייע לכם בהחלטה איזה קיר ייצבע באיזה צבע, באיזה גוון וכד'. 


מבצע !! צביעת משרד כולל תיקונים רק 949 ש"ח

חייגו עכשיו : 079-5722777